Volné pracovní místo  TECHNICKÝ SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Jsi elektro nadšenec a chcete být v kontaktu s nejnovějšími technologiemi?

Staň se TECHNICKÝM SPECIALISTOU KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ společnosti, která se zabývá vývojem a prodejem softwaru pro bezpečnostní technologie a distribucí kamerových systémů.

Co bude Tvoji náplň práce?

  • poskytování technické podpory klientům a poradenství (telefonicky, osobně, emailem)
  • příprava produktů při jejich zavádění na trh (produktové listy, technické parametry, manuály)
  • příprava a vedení školení klientů
  • podpora obchodního týmu (po technické stránce)
  • kontakt s technickou centrálou a vývojáři v zahraničí (nutná znalost AJ)
  • aktivní asistence partnerům při implementaci systémů u klientů
  • příjem, protokolování a zpracování úkolů (Jira, Bitrix24)
  • diagnostika a řešení problémů se softwarem, hardwarem a sítí
  • testování software

Požadujeme

Co musíš splňovat, abys byl/a ideální/m kandidátem/kandidátkou?

  • minimálně SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
  • práce na PC na pokročilé úrovni
  • znalost typologie sítě (LAN, WLAN, VLAN), softwarové řešení, hardwaru, OS Windows server
  • základní znalost databází (MS SQL, PostgreSQL)
  • praxe v problematice CCTV velkou výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • samostatnost a zodpovědnost, aktivita a schopnost učit se novému

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?

  • mzdu od 40 000 Kč výše
  • bonusy dle dosažených výsledků
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • prima parta v týmu a firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Vyvíjíme bezpečnostní SW, máme 45 poboček po celém světě.